Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Çiğ Köfte Bayilik Şartları Neler

Kendi işini kurmak isteyen hemen herkesin ilk yapacağı iş bir yer açmak olur. Ancak bu yeri işletmek için geçmiş tecrübesi ya da mesleğe yatkınlık gibi özellikler çok önemli olsa da aslında bunun günümüzde çok bir etkisi kalmadı. Çünkü artık az bir sermayeyle ve kısa bir eğitimle çiğ köfte dükkânı açabilirsiniz. Bunun için sadece çiğ köfte bayilik şartlarını tamamlamanız yeterli oluyor. Gerisini çiğ köfte franchise aldığınız firma yapıyor.

Nasıl Kendi İşimin Patronu Olurum?

Kendi işinizin patronu olmak biraz da size kalıyor. Mesela ne kadar bir sermaye ile iş kurmak istiyorsunuz buna karar vermelisiniz. Bu aşamadan sonra ne işi yapacağınız gelir. Eğer bir dönerci açacaksanız kesenizi biraz daha çok açacaksınız demektir. Ya da bir büfe açacaksanız bu sefer de çok yoğun çalışmaya hazır olmalısınız. Ya da hiç araştırmaya gerek duymadan bir çiğ köfte bayisi olabilirsiniz. İşte bundan sonrası çok kolay olacak. Sizin yapmanız gereken çiğ köfte bayilik şartları ve kendi şartlarınızı tamamlamak. Peki nedir bu şartlar? Hangi firma ile çalışmanız daha avantajlı olur? Bu iki soru işinizin temelini hatta geleceğini etkileyecektir. Mesela Avrupa ülkelerinde de beğenilen 10 Numara Çiğ Köfte ülkemizde bayilik vermek için şu şartları ister:

  • İlk olarak kuracağınız işinizin başında sizin bulunmanız ya da sizin yerinize en az sizin gibi özveriyle çalışacak birisinin bulunması gerekiyor.
  • Müşterinize her zaman güler yüzlü, nazik davranmalısınız.
  • İşinizi sevmelisiniz. Unutmayın ki işini severek yapanlar bir gün bile çalışmazlar.
  • Açacağınız işletmenizin su ve elektrik tesisatı sorunsuz olmalı.
  • İşletmeniz mümkünse işlek bir cadde ya da sokakta olmalı ya da yoğun bir yerde olmalı.

Bu çiğ köfte bayilik şartları sağladığınızda sonrası çok daha rahat olacak. Mesela diğer firmalar sizden isim hakkı diye bir ücret talep ederler. Oysa 10 Numara Çiğ Köfte bu isim altında sizden ek bir para talep etmez. Ya da banka teminatı isteyen markalar yerine bu markayla çalışabilirsiniz. Üstelik çalışıp yaptığınız cirodan da pay ödemek zorunda kalmazsınız. Daha fazla merak ederseniz bir form doldurup ve her bir detayı öğrenebilirsiniz.