Çiğ Köfte Dükkânı Açmak

Yeni Bir İş Fırsatı Olarak Çiğ Köfte Dükkânı Açmak

Eğer ticarete atılacaksanız ama elinizde çok da büyük bir sermaye yoksa kara kara düşünmenize gerek yok. Çok az bir maliyet ve sermaye ile kendi işinizin patronu olmak için siz de bir çiğ köfte dükkânı açmak istemez misiniz? Üstelik doğru bir yerde kendi işletmenizi daha da büyütebilir ve kendi kazancınızı katlayabilirsiniz.

Neden Çiğ Köfte?

Son zamanlarda hemen her mahallede, hatta sokakta bile bir çiğ köfte dükkânı görmüşsünüzdür. Hatta öyle ki birbirinden farklı çiğ köfte bayilikleri arasında kararsız kaldığınız bile olmuştur. Emin olabilirsiniz ki bu durumda olan sadece sizler değilsiniz. Piyasada giderek artan bir çiğ köfte talebi var ve bu talebe cevap vermek için şimdiden bu sektörde yerinizi almalısınız.

Tam da bu noktada akla çiğ köfte dükkânı kâr marjı ne kadar gibi sorular geliyor. Bir çiğ köftenin maliyeti çok düşük olur. Örneğin bir çiğ köfte dürümü yaklaşık 2,5 TL gibi bir fiyattan satılıyor. Ancak bunun maliyeti 1,5 lira bile değil. Sadece bir dürümden bile bu kadar kazanabiliyorsunuz. Üstelik paket servisi ya da evlere servis yaptığınızda daha çok satacağınızı da düşünürseniz, kazancınızın katlanacağına emin olabilirsiniz.

Çiğ Köfte Dükkânı İle Ne Kadar Kazanabilirim?

Çiğ köfteci dükkânı ne kadar kazandır? İşte en merak edilen soru bu olsa gerek. Çiğ köfte dükkânı açmak için size gereken az bir sermaye ve işlek bir yer. Sonrası zaten düşük maliyet ve geniş müşteri kitlesiyle size kâr olarak dönecektir. Üstelik çok büyük bir dükkân kirası ödemenize de gerek yok ki bu da sizi bir masraftan daha kurtarır. Küçük bir yeriniz varsa, biraz da sermayeniz varsa, kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız bundan daha iyi bir fırsat bulmazsınız. Üstelik kısa bir eğitimle ayrıca bir çiğ köfte ustasına gerek kalmadan bu işi yapabileceksiniz. Oysa bir döner için bile en az bir döner ustası maliyetiniz olacaktı.

Tüm bunlar aklınıza yattıysa size daha da kolaylık sunan bir firma bulmanız gerekecek. İşte 10Numara Çiğ Köfte firması, çiğ köfte dükkânı açmak için size bunları ve daha fazlasını sunuyor.