Yeni İş Fırsatları

Yeni İş Fırsatları

Yeni bir iş fırsatları arıyorsanız ilk aklınıza muhtemelen çiğ köfte bayilik almak gelecektir. Aslında çok basit gibi görünse de doğru bir firmayla çalıştığınızda oldukça kazançlı olacak bir iş modelidir çiğ köfteci açmak. Her ne kadar emin olmasanız da bir düşünün. Etrafınızdaki çiğ köfteci dükkanları artıyor mu azalıyor mu? Elbette ki arttığını siz de kabul edeceksiniz. Bu da aklınıza bu işletmelerin ne kadar kazandırdığını getirecektir.

Kolay ve Kazançlı Bir İş Modeli

Çoğu zaman gördüğünüz çiğ köfte bayilik alan işletmeler, orta ve uzun vadede güzel para kazanırlar. Üstelik bunun için reklam vermelerine de gerek kalmaz. Zaten firmalar kendi reklamlarını verirken dolaylı yoldan bayileri için de reklam vermiş olurlar. Size de iyi bir yer ve iyi bir hizmet anlayışı kalır. Sonrası kendi işinizin patronu olmanın keyfini sürmeniz demektir.

Çiğ Köfte Bayiliği İçin Neler Gerekir?

Genellikle bir markadan isim hakkı almanız gerekir. Yani sattığınız markaya bir de adı için para ödersiniz, ek bir ödeme kalemi daha demektir. Bunun yanında çoğu firma belli bir süreliğine cironuza ortak olur. Yani kazandığınız paradan bir miktar pay alırlar. Sonra tedarik içinde farklı şartları olur. Tüm bunlar normal diyebilirsiniz ancak bunlar uzun vadede size ek maliyet demek olacaktır. Oysa OnNumara Çiğ Köfte bunları sizden talep etmez. Yani kazandığınız paranın yanında bir de tasarruf etmiş oluyorsunuz. Ayrıca çoğu firma gibi sizden aykırı ücretler de talep etmez. Bütçenize göre ayarlanmış üç paketten birini seçebilirsiniz. Ortalama üç bin lira (3 000 TL) gibi bir fiyattan başlayarak kendi işinizi kurabilirsiniz bile. Ki bu fiyat çiğ köfte bayilik almak isteyen birisi için inanılmaz bir rakamdır. Sektörde yeni olan firma yurt dışında zaten isim yapmışken yurt içinde de piyasada kendini duyurmak için böyle büyük bir farka imza atıyor. Tabi bu da size az bir sermaye ve kısa bir eğitimle patronluk kapısını açıyor. Üstelik sürekli artan çiğ köfte talebi ile de işinizde sürekli artan bir ciro sağlayabiliyorsunuz. Ki bu da ödediğiniz parayı kısa sürede geri kazanacağınız anlamına geliyor.